
2019-08-18 Autocross Eelde;Met geweld over ‘t veld !!
Gisteren heb ik mij begeven naar het terrein aan de Koedijk in Eelde. Daar was de 2e autocross van 2019 op dit prachtig stuk weiland (Na de wedstrijden was het land toch wel zwart) Ik was er tijdens het 2e en 3e blok van de wedstrijden. Lekker grof geschut; regelmatig vliegen de onderdelen over en de racemonsters naast de baan. Helaas houd ik de standen niet bij, maar des te leuker zijn de foto’s. Weer prima georganiseerd door Autocross Eelde.
Alle opnames van de autocross, gemaakt tussen 14.20 uur en 16.30 uur, staan op deze link.
Geniet anders eerst even van de door uw fotograaf Koen Wieringa samengestelde fotoserie hieronder geplaatst. ( 1 niet-scherpe foto, maar deze moet erbij)
Volg NeokComp Fotografie ook op Facebook en Twitter !!
Facebook: NeokComp Fotografie Roden
Twitter: @NCF_Roden
Instagram: neokcompfotografie
NeokComp Fotografie digitaliseert ook uw dia’s en negatieven.
Info via het contactformulier van deze website.
Als je, i.v.m. de privacywetgeving, solo op de foto staat en dit niet gewenst vind, geef dan het fotonummer (Webshop) door via neokcomp@kpnmail.nl. De foto(s) zal dan zo spoedig mogelijk worden verwijderd.